Hostia Trochu inak

7. október 2023

16:00

Jakub Zitron Ťapák

Jeho starý otec bol legendárny režisér Martin Ťapák, otec Ján je sochár, strýko Marek herec. Čo už človek narobí s takými génmi? Práca s publikom jednoducho Jakubovi ide a zdá sa, že zdedil aj umelecké vlohy. Lebo robiť dobrý stand up je naozaj UMENIE. Presvedčíme sa o tom aj v Trochu inak. 

Zuzana Guzmická

Čítame to všade. Spánok má významný vplyv na náš fyzický a duševný stav. Ak ho máme málo, ideme v ústrety chorobám, nálada nám lieta ako na hojdačke a začneme okolo seba hromadiť chyby. Preto práve v tejto hyperaktívnej dobe považujeme za dôležité venovať kvalite spánku maximálnu pozornosť. Spoločnosť nám bude robiť certifikovaná spánková poradkyňa Zuzana Guzmická. Nebojte sa, nezaspíte! 🙂

Lukáš Priškin a Janka Palešová

Keď sa s Lukášom chvíľu rozprávate, s úľavou zistíte, že to s mladou generáciou nie je až také zlé. Okrem úspešného vzdelávacieho projektu Zmudri založil upratovaciu firmu, ktorá dáva príležitosť ľuďom s rôznymi formami znevýhodnenia. Jeho minulosť je taktiež zaujímavá – Lukáš je vyštudovaný kňaz. Tešíme sa, že medzi nás príde aj so zamestnankyňou Jankou Palešovou. 

Hudobný hosť: Anabela Mollová

19:00

Peter Marcin

Je ukážkovým príkladom osobnosti, ktorú buď máte radi alebo ju „nemusíte“. My patríme do tej prvej kategórie. Prečo? Peter Marcin už desaťročia prináša na televízne obrazovky autorské programy, ktoré bavia státisíce Slovákov a Sloveniek. Má svoju cieľovú skupinu a voči nej robí svoju prácu naozaj poctivo. A ešte k tomu v kráľovskej disciplíne HUMOR. Jeho úspech nie je náhoda. Sme presvedčení, že Peter môže byť svojou pracovitosťou a cieľavedomosťou inšpiratívny pre každého z nás. 

Darina Štyriaková

Mladá vedkyňa, ktorá sa zamerala na obrovský, aj keď na prvý pohľad skrytý problém – kontamináciu pôdy. Spolu so svojimi kolegami založila firmu, venujúcu sa jej ošetrovaniu prostredníctvom biotechnológii. Ak v súčasnosti tak často hovoríme o potravinovej sebestačnosti krajiny, túto tému rozhodne nemôžeme prehliadať. 

Matěj Krejčí

Sme hrdí, že medzi našich partnerov patria firmy, ktorým záleží na spoločenskej zodpovednosti. Takou firmou je aj SPP. Vďaka nej už onedlho Slováci a Slovenky zistia ako čeliť problému digitálnej závislosti. Pomáhať pri tejto neľahkej misii bude lektor a terapeut Matěj Krejčí, ktorý bude aj našim hosťom v Trochu inak.

Hudobný hosť: Samuel Hošek

Sledujte nás

Zostaňte v kontakte

Dostávajte aktuálne novinky, vrátane informácií o vstupenkách.

Ďakujeme našim partnerom

Podporujeme