Hostia Trochu inak

9. marec 2023

16:00

Jana Kirschner

Po viac ako 10 rokoch Trochu inak nastal čas porušiť naše sväté pravidlo – nepozývať hostí viac ako jeden krát. Sme veľmi radi, že toto naše rebelantstvo podporila Jana Kirschner, ktorá bola našou hostkou v decembri 2013! Čo sa odvtedy u Janky zmenilo? Veľa a nič. Veľa v tom, že nemá len jednu dcéru, ale hneď dve, pribudli jej na konte nové albumy a práve v týchto dňoch uviedla úplnú novinku pod názvom Obyčajnosti. A nič v tom, že je to stále tá istá Jana – ľudská, zdravo angažovaná a tvoriaca krásnu hudbu.

Juraj Straka

Ak vás niekedy zaujali látky, do ktorých sa oblieka Madona, Lady Gaga alebo Anne Hathaway, tak je pravdepodobné, že za nimi stál Slovák Juraj Straka. Aktuálny držiteľ Národnej ceny za dizajn a Ceny Nadácie Tatra banky sa začal textilnému dizajnu venovať už na strednej škole. Počas štúdia na VŠVU sa stal jedným z víťazov prestížnej súťaže, čo mu otvorilo dvere do špičkových svetových módnych domov, pre ktoré tvorí dodnes. Žije v Antverpách, odkiaľ priletí do Bratislavy len kvôli nám..:-)

Rudolf Schuster

Veta „čo ťa nezabije, to ťa posilní“ u neho platí doslova. O tom, že má tuhý korienok, nás presvedčil nielen na svojich nebezpečných výpravách v Amazónii alebo na Kamčatke, ale aj v čase mandátu, keď mu kvôli ťažkej chorobe išlo o život. Nedávno oslávil 90.narodeniny a my sme zhodli na tom, že Trochu inak na to nemôže nereagovať. Vtipný, neuveriteľne vitálny a stále pracovne aktívny. Jednoducho, pán prezident Rudolf Schuster.

Hudobný hosť: Jana Kirschner

19:00

SIMILIVINLIFE

Je ďalším z dôkazom, že bubliny poznania existujú! Keď sme v tíme Trochu inak povedali, že bude našim hosťom, 9 z 10 reagovalo: To je kto? Ale ten jeden (má 27 rokov) odpovedal: Čo ti hrabe? Veď on je najviac! Veru. Ak niekto zo Slovákov reálne valcuje SPOTIFY, tak je to raper a spevák Šimon Sadiv a.k.a. SIMILIVINLIFE. Má len 22 rokov, no niektoré jeho tracky majú viac ako 4 milióny počutí, vďaka čomu dupe na chrbát interpretom s dlhoročnou kariérou. Je bezprostredný, vtipný a stále prekvapený z toho, čo sa okolo neho deje. Bude to s ním tak trochu experiment. Ale tie my máme radi…:-)

David Štumpf

V Trochu inak sme už mali kadekoho, ale víťaza EMMY ešte nie. Načim to napraviť! Sme veľmi radi, že medzi nás zavíta animátor a režisér David, ktorý si len nedávno odniesol z Los Angeles legendárnu sošku za seriál Ms.Marvel. V minulosti pracoval pre Apple, Google, Nike, či YouTube, pendluje medzi Amerikou a Slovenskom.  S našim termínom sme trafili rovno tú „skulinku“, kedy bude tu. Museli sme to využiť! 

Šárka Miková Kto by nechcel vychádzať so svojim dieťaťom a mať s ním vzťah plný dôvery a  radosti? Znie to ako sen, ale nie vždy sa to darí. Šárka Miková je známa česká psychologička, ktorá otázke rodinných vzťahov zasvätila celú kariéru. Kľúčom k úspechu výchovy je podľa nej prijatie faktu, že každé dieťa je iné. Pracuje s Teóriou typov podľa Carla Gustava Junga a svoju dlhoročnú prax odovzdáva ďalej. Má na to mandát nielen ako odborníčka, ale aj ako matka troch šťastných detí.

Sledujte nás

Zostaňte v kontakte

Dostávajte aktuálne novinky, vrátane informácií o vstupenkách.

Ďakujeme našim partnerom

Podporujeme