Smrť manžela ju zmenila. K lepšiemu.

31. augusta 2017

Keď sme sa prvýkrát dopočuli o príbehu Veroniky Hurdovej, ostali sme prekvapení. Bez váhania sme ju pozvali do októbrového Trochu inak. O jej pohľade na smrť totiž treba hovoriť.

Veronika Hurdová je matkou 3 krásnych detí. O skúsenostiach s rodičovstvom a výchovou už niekoľko rokov píše prostredníctvom svojich kníh ako i blogu Krkavčia matka. Počas tretieho tehotenstva sa Veronike udiala vec, ktorú si asi nepraje nikto. Jej milovaný manžel náhle zomrel.

Popri vyrovnávaní sa s množstvom praktických životných problémov, ktoré smrť blízkeho človeka prináša, čelila Veronika otázke ako ustáť novú situáciu vo svojom vnútri. Nielen ako matka, ale aj ako osobnosť vo vzťahu k sebe samej. Krátko po manželovej smrti sa pustila do písania rozprávkovej knihy a po nazbieraní odvahy a skúseností aj do písania najnovšej knihy Moje milá smrti. V nej sa svojským spôsobom vysporiadava s náročnou situáciou a prichádza k prekvapujúcemu záveru, že smrť nielen berie, ale i dáva. Že môže byť nielen smutná, ale i očisťujúca.

Viac vám prezrádzať nebudeme. Treba vidieť a počuť.

Vstupenky na októbrové Trochu inak kúpite v pokladniciach SND a TU.

Veľmi sa na vás tešíme.

Ďakujeme našim partnerom

Podporujeme