3

Máte radi Trochu inak? Tieto čísla musíte vidieť

Trochu inak nie je iba súčasnosť, ale aj niekoľko poctivých rôčkov minulosti. O tom ako sme vznikli sa môžete dočítať tu. A takto vyzerá Trochu inak vyjadrené v číslach.

Od roku 2013, kedy Trochu inak uzrelo svetlo sveta, sme v publiku narátali viac ako 30.000 divákov. Koľko z nich sme rozosmiali, dojali alebo inšpirovali, si odhadnúť netrúfame. No keďže sa nám radi vracajú, tak skromne odhadujeme, že naše úsilie nebolo márne.

Z „garážového“ projektu, ktorý začal nesmelo a opatrne, sa stal pravidelný program, ktorý si v decembri zaknihoval svoje 60.pokračovanie. Áno, znamená to, že sme momentálne ukončili už v 6.sezónu.

Za ten čas sme k dnešnému dňu v Trochu inak privítali viac ako 200 hostí. Rozhovory s nimi nájdete v našom archíve.

Darí sa nám aj na YouTube. Na videokanáli SND majú videá z Trochu inak momentálne viac ako 2.400.000 zhliadnutí.

Trochu inak v januári vstupuje do svojej 7.sezóny. Na projekt, ktorý vznikol ako čistý punk, je to až neuveriteľné. Ďakujeme, že ste pri ňom stále s nami ..:-)

Comments 3

 1. A nie je to „trochu inak?“… inšpirovali ste ma k počítaniu a opravte ma, ak sa mýlim, ale mne vyšlo len 16 100 divákov v publiku resp. hľadisku pri maximálnej kapacite, čiže 150 divákov v štúdiu pri 22 dieloch (január 2013-február 2015 bez letných prázdnin) a 640 divákov vo veľkej sále pri 20 dieloch (marec 2015-február 2017 bez letných prázdnin), takže ani počet predstavení mi tým pádom nesedí, vyšlo mi len číslo 42 doposiaľ… 🙂

  1. Milá pani Kraľovičová, v prvom rade ďakujeme za záujem a za snahu..:-)

   Čo sa týka vašich výpočtov, sú úplne korektné čo sa týka bežných predstavení. Teda takých, na ktoré sa dajú kúpiť vstupenky. Lenže my sme pracovali aj s číslami z 3 organizovaných predstavení, ktoré sme realizovali pre TA3 (1x) a Bubo Travel Agency (2x). Tieto predstavenie boli určené pre korporátnu klientelu a spolu vygenerovali cca.1900 divákov.

   V každom prípade ste nás nepriamo upozornili na malú chybu. Vzhľadom k tomu, že sme sa pomýlili pri prechode zo Štúdia do Sály Činohry o 2 mesiace (omylom sme počítali s prechodom od januára 2015), tak objektívne sme momentálne niekde na čísle 18.000. Ideme to zmeniť.

   Veľmi pekne ďakujeme za upozornenie..:-)

 2. Dobrý deň,
  tak to sa musím ospravedlniť aj ja, lebo v tom prípade ste to mali správne, ak prirátame tie 3 privátne predstavenia v počte 1900 divákov, lebo aj ja som na niečo zabudla…konkrétne na vianočné vydanie z roku 2014 (hlavne, že som aj na tomto bola osobne :))…to sa už konalo na veľkej scéne, potom dva diely ešte v štúdiu a až potom sa to definitívne presunulo tam, kde to funguje doteraz…čiže výsledné číslo je 18 490…
  P.S.: Držím palce všetkým zainteresovaným, môj záujem nie je náhodný, lebo Trochu inak je vďaka Adelke aj mojou srdcovkou, sledujem to od začiatku a tak moje poďakovanie patrí asi najviac Danielovi, že bol taký frajer 🙂

Pridaj komentár