Hostia Trochu inak

28. mája 2022

16:00

Ema Müller

Dcéra Soni a Richarda. Je im podobná, no napriek tomu svojská. Žije v Paríži, kde sa venuje oblasti Fashion PR. Popritom vytvorila vlastnú značku Som Bohyňa a má aj vlastný podcast, kde otvorene hovorí o svojich smútkoch a posilňovaní sebavedomia. Jednoducho, máme sa na čo tešiť.

Laura Zmajkovičová a Massimo Arcolin

Ona Slovenka, on Talian. Spolu tvoria jeden z najlepších tanečných párov na svete. Schválne, pozrite YouTube. Najviac času strávia cestovaním medzi Európou a Hongkongom. Preto máme veľké šťastie, že 28.mája budú na Slovensku. No odolali by ste? Áno, aj zatancujú! 🙂

Branislav Siklienka

Je vyhľadávaný odborník cez zelené strechy. Teda tému, ktorá je v krajine rovných striech (čo Slovensko rozhodne je) nesmierne dôležitá. Zelené strechy majú množstvo benefitov. Okrem toho, že v letných mesiacoch ochladzujú prostredie v mestách a zadržiavajú dažďovú vodu, sú aj krásne. Preto sa na ne spolu s Braňom s blížiacim sa letom musíme vybrať!

19:00

Nela Pocisková

Ako 14 ročná dostala hlavnú postavu v muzikáli Neberte nám princeznú. Je spevácky, herecky a pohybovo obdivuhodne zdatná. Vyhrala Let´s Dance, ale je výborná aj v show dance a iných žánroch. To, že dlhodobo dostáva hlavné postavy v úspešných seriáloch, tiež nie je náhoda. Všetko to zvláda s dvomi deťmi a popri tom si hľadá svoju osobnú hudobnú linku, ktorej nie je cudzí ani šansón.

Eva Sadovská

Svet potrebuje nielen dojmy, ale aj fakty. A na tie je Eva expertka, možno aj preto patrí medzi najcitovanejších slovenských analytikov. Okrem tém realít, či investovania sa venuje aj takým témam ako „Koľko odpadu vytvárajú menštruačné pomôcky“. Tak toto nám musí Eva povedať! 🙂

Hynek Medřický 

Vizionár a vynálezca. A to doslova. Už 28 rokov navrhuje a vyrába svetlo, ktoré je navrhované v súlade s ľudskými biorytmami. Tým pádom človeka neruší, ale pomáha mu lepšie sa koncentrovať a zrelaxovať. 

Sledujte nás

Zostaňte v kontakte

Dostávajte aktuálne novinky, vrátane informácií o vstupenkách.

Ďakujeme našim partnerom

Podporujeme