Dôležitý oznam: Pre marcové Trochu inak hľadáme náhradný termín

Milí priatelia, aj keď neradi, musíme Vám oznámiť zmenu súvisiacu s Trochu inak, ktoré malo byť v pondelok 16.marca. Mrzí nás to, ale hrozba koronavírusu nám káže uprednostniť obozretnosť pred frajerinou. Preto sme sa rozhodli, že v záujme vášho i nášho zdravia sa pondelkové Trochu inak konať nebude.

Viac prezradí Adela vo videu.

Zároveň by sme vás chceli ubezpečiť, že intenzívne pracujeme na náhradnom termine. Pevne veríme, že vás o ňom budeme informovať už v najbližších dňoch. Vstupenky, ktoré máte kúpené na 16.marca vám budú platiť aj na tento náhradný termín. Hneď ako bude, tak vám ho s radosťou zvestujeme…:-)

V prípade, ak o náhradný termín nemáte záujem, môžete požiadať Ticketportal o vrátenie vstupného. Ako? Zaslaním žiadosti o vrátenie vstupného formou e-mailovej správy na adresu reklamacie@ticketportal.sk alebo poštovej zásielky na adresu Ticketportal SK, s.r.o., Karadžičova 14, 821 08 Bratislava. K žiadosti o vrátenie peňazí, ak bola úhrada realizovaná cez internet, je potrebné doložiť relevantný doklad o úhrade (detail platby), vstupenky a číslo účtu, na ktoré žiadate peniaze za zrušené/zmenené Podujatie uhradiť.

Ďakujeme za pochopenie a za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme. Tím Trochu inak 🙏

Pridaj komentár