Dôležitý oznam k plánovaným termínom Trochu inak

Milí priatelia, povedali sme si, že pre vás urobíme malé rekapitulačné okienko ku vstupenkám na Trochu inak. Ako viete, v termíne (lákalo nás napísať v „termeni!“) marcovom a aprílovom sme sa nevideli a čo sa týka blížiaceho sa 4.mája, tam sa žiaľ neuvidíme tiež. Mrzí nás to, ale tak tak si tu momentálne žijeme.

Všetko potrebné je povedané v Adelinom 👱‍♀️ videu a ak budete potrebovať viac informácií, nájdete ich 👇 pod ním.

Takže ešte raz rekapitulujeme:

👉 Trochu inak, ktoré malo byť 20.apríla a 4.mája, sa bohužiaľ konať nebude.

👉 Tak ako všetci organizátori kultúrnych podujatí, aj my čakáme na vývoj situácie. Hneď ako budú verejné podujatia povolené, zverejníme náhradné termíny, na ktoré môžete vstupenky z 20.apríla, 4.mája (a taktiež 16.marca) použiť. Vstupenky si teda starostlivo odložte, určite ich budete potrebovať.

👉 Z viacerých organizačných dôvodov by sme vám boli vďační, ak by ste sa rozhodli využiť práve možnosť použitia vašich vstupeniek na náhradné predstavenia. Je pravda, že ich termíny ešte nepoznáme, ale určite budú.

👉 Pokiaľ napriek tomu máte záujem vstupenky na 16.marca, 20.apríla alebo 4.mája vrátiť, môžete tak samozrejme urobiť. Peniaze za vstupenky vám budú v plnej miere vrátené. V takom prípade nám napíšte na našu adresu info@trochuinak.com. Vašu žiadosť obratom prepošleme do Ticketportalu a postaráme sa o to, aby bola obratom vybavená.

👉 Termín 15.júna zatiaľ ostávajú v platnosti.

Opätovne sa vám musíme poďakovať za obrovskú trpezlivosť. Ste skvelí. Vždy sme to vedeli, ale v týchto dňoch sme sa o tom presvedčili úplne skalopevne…❤️

Tešíme sa na ďalšie inšpiratívne stretnutia. Veríme, že čoskoro! 🙏

Tím Trochu inak

Pridaj komentár