3 TOP videá z Trochu inak. Ktoré to sú?

Videá z Trochu inak na kanáli Slovenského národného divadla momentálne dosahujú cez 2 milióny zhliadnutí. Len 3 z nich sa o toto zaujímavé číslo zaslúžili viac ako polovicou. Ktoré to sú?

3. MIESTO

Niekoho môže prekvapiť, že na bronzovej priečke sa neumiestnil vtipný rozhovor, ani neočakávaný moment, ale citlivá a krehká pesnička Kam tento svet speje od Simy Martausovej. K dnešnému dňu ju videlo viac 120.000 fanúšikov.

2. MIESTO

Striebro momentálne zaslúžene patrí Michalovi Kubovčíkovi a Jurajovi Haškovi. Títo dvaja páni sa v júni 2016 postarali o virál, ktorý na niekoľko dní ovládol slovenský facebook. Viac ako 170.000 fanúšikov Trochu inak ocenilo ódu na jednu z mála elektronických hračiek 80.rokov dvadsiateho storočia – legendárnu Vajcovku.

1. MIESTO

Prvá priečka je absolútne nespochybniteľná a ťažko si predstaviť, že Neodvysielaný rozhovor s Vendulou Chalánkovou niečo v najbližšej dobe ohrozí. Pre tých z vás, ktorí ešte historku o úspechu tohto videa nepočuli, opätovne potvrdzujeme: Áno, v televízii táto časť rozhovoru neodznela. Spolu s Adelou sme si povedali, že to tak nenecháme a umiestnili sme ju aspoň na YouTube. A ajhľa, dnes má viac ako 840.000 zhliadnutí!

Pridaj komentár